FAQ

Ačkoliv se (zatím) netopím v tunách opakujících se otázek, stránka s důležitými dotazy a ještě důležitějšími odpověďmi není nikdy na škodu. Tady je několik z nich:

Uděláš mi šablonu na míru?
Ano, udělám. Stačí, když mě kontaktuješ na mé facebookové stránce a nebo e‑mailem, popíšeš mi své představy a domluvíme se.

Uděláš mi šablonu přesně podle mých představ?
Odpověď zní: Ne, neudělám. V každém případě se ale budu snažit o kompromis mezi tvými představami, mými zásadami a technickými možnostmi. Nikdy ti například na blog nenainstaluji font, který nepodporuje znaky s diakritikou, a vždy vynaložím maximální úsilí na to, abych ti rozmluvila ten světle žlutý text na bílém pozadí.

Jak dlouho to bude trvat?
Vyrobit šablonu tak, abychom ty i já byli stoprocentně spokojení s mým výtvorem, může trvat od několika dnů po několik týdnů. Vše záleží na tom, jak náročná šablona bude, kolik času budeme mít na komunikaci a jak moc zaneprázdněná budu.

Bude to zdarma?
Ceny šablon dělaných na míru (ale i těch, které jsou volně ke stažění) se někdy mohou vyšplhat až do desetitisíců. Moje šablony sice také nejsou zdarma, nicméně jejich ceny jsou racionální a vždy založené na oboustranné dohodě.